دستمال های جعبه ای جز ٔ قدیمی ترین نوع دستمال کاغذی در سطح جهان میباشد که از دیرباز در سبد بهداشت خانواده حضور پر رنگ را داشته است. که بنابر میزان مصرف خانوار در تعداد برگهای مختلف تولید شده است.
دستمال کاغذی جعبه ای دارای فرهنگ مصرف خاص خود میباشد که اغلب در میهمانی ها ،مجالس و مراسم های رسمی ،ادارات و… مورد استفاده افراد قرار میگیرد که طی سالهای گذشته این کالا با توجه به شرایط بازار به سمت کالای لوکس گرایش پیدا کرده است به طوری که تولید کنندگان اقدام به تولید دستمال کاغذی جعبه ای در ابعاد،طرح ها واشکال متنوع و به روزتری شده اند.که امروزه با عناوینی چون دستمال کاغذی جعبه ای کلاسیک،دستمال کاغذی جعبه ای طلایی،دستمال کاغذی جعبه ای نقره ای، دستمال کاغذی جعبه ای متالایز، دستمال کاغذی جعبه ای کوکتل،دستمال کاغذی جعبه ای اتومبیل،دستمال کاغذی جعبه ای عروسکی،دستمال کاغذی جعبه ای فانتزی و…

دستمال توالت داریما

 

خرید دستمال جعبه ای

امروزه دستمال کاغذی جعبه ای از نظر بسته بندی پیشرفتهای قابل توجهی را نسبت به سالهای گذشته داشته است که این موضوع باعث استفاده این نوع دستمال کاغذی در مراسمات مختلف مانند جشن ها،و مناسبات سوگواری مورد استفاده قرار میگیرد.
به این نوع دستمال ها به دلیل نوع برش و چیدمان آنها داخل جعبه دستمال کاغذی تیغ و تا هم گفته میشود،که باعث استفاده راحت تر این نوع محصولات میگردد که با کشیدن یک برگ از آن برگ بعدی هم از جعبه خارج میشود.
برای محافظت از سلامت و بهداشت این نوع دستمال کاغذی ها محافظ پلاستیکی روی درب خروجی جعبه دستمال کاغذی تعبیه شده است،که مانع از ورود گرد و غبار به داخل جعبه میشود.
دستمال های کاغذی جعبه ای دارای مشتری های ویژه و خاص و مشکل پسند میباشد که از بین تمام محصولات جدید دستمال کاغذی همچنان خرید این نوع دستمال کاغذی را به سایر مدل های جدیدتر ترجیح میدهند.
مجموعه کارخانههای تولیدی دستمال کاغذی های بیتا دارای متنوع ترین سبد تولید محصولات جعبه ای در ایران میباشد

×